Зарядний пристрій 16А TYPE1 SE SAFE EDITION

Характеристики:

Кількість фаз — 1;

Тип роз’єма — J1772 (тип 1);

Потужніть — до 4-х кВт;

Діапазон напруг — від 190В до 250в;

Допустима сила струму — до 16А;

Виконання зарядки — переносна;

Можливість зарядки без заземлення — ТАК;

Вологозахист — IP 55;

Довжина кабеля — 6м;

Захист від перегріву — ТАК.

Гарантія — 2 РОКИ!

Ціна — 4700грн

Зарядний пристрій ElektroBOX для всіх єлектромобілів з роз”ємом TYPE 1 J1772

Опис: Зарядний пристрій від компанії ElektroBox призначено для заряда єлектромобілів обладнаних роз`ємом J1772 з 2010 року по сьогоднішній день. Алгоритм роботи повнітю відповідає стандарту SAE J1772. Корпус зарядного пристрою виконано з вогнетривкого пластика, відповідно стандарту UL94 V-0; Використовується спеціальний силовий кабель січенням 2,5 кв. мм Xtrem Іспанія; Зарядний пристрій має LED індикацію стану пристрою і информує про поточний процес. Безперечною перевагою є наявність температурного датчика в вилці: при заряді на максимальній потужності з неякісної розетки можливий перегрів вилки, при такій ситуації зарядне призупинить процес зарядки, понизить потужність заряда та продовжить заряджати авто на безпечній потужності. Час повного заряда електромобіля з ємкістю 24 кВт на режимі 16а — біля 6 годин.


Ця модель має 5 видів захисту!!!

  1. Температурний захист (2 температурні датчики — 1-й у вилці 2-й в розетці).
  2. Захисть від перенапруги. (вище 265В зарядне відключить небезпечне живлення).
  3. Захист від перевищення струму та КЗ (при перевищені струму на 25% зарядне відключить живлення від авто).
  4. Захист від відсутності заземлення (зарядне попередить про відсутність заземлення. Є можливість відключення перевірки для зарядки в екстрених умовах).
  5. Захисть від ураження струмом людини! УЗО. (При витоку струму більше ніж 30мА небезпечних для життя, зарядне відключить живлення від авто).

Інструкція використання: Спочатку увімкніть зарядку в розетку. Червоний індикатор швидко моргає — не правильне фазування або відсутність заземлення; (переверніть вилку, червоний не повинен моргати! Якщо він моргає і надалі — зарядка не бачить заземлення, натисніть один раз на кнопку для вимкнення перевірки заземлення, засвітиться вибраний режим: — зарядка готова до роботи). Примітка!!! фазування та заземлення перевіряється після кожного включення, якщо без заземлення почекати 30 сек, зарядка перейде в режим готовності автоматично! Тепер вставляємо пістолет в авто.

ВІДЕО ВКЛ/ВИКЛ СВІТЛОДІОДА, ВІДЕО ТЕСТА ПЕРЕГРІВУ, ВІДЕО ВІДКЛ. ЗАЗЕМЛЕННЯ

Опис режимів: Зелений індикатор — режим 7А(1.5кВт); Синій індикатор — режим 10А(2.2кВт); Фіолетовий індикатор — режим 16А(3.5кВт). Якщо вибраний режим рівномірно моргає — триває заряд електромобіля; Вибраний режим коротко моргає — електромобіль заряджено.

Фото

Замовити звінок
Замовити
звінок