Зарядка 32 EDITION для всіх J1772 Leaf,Volt,Renault,Ford,VW і тд

Характеристики:

Кількість фаз – 1;

Потужніть – до 7-ми кВт;

Діапазон напруг – від 190В до 250в;

Допустима сила струму – до 32А;

Можливість зарядки без заземлення – ТАК;

Вологозахист – IP 55;

Довжина кабеля – 6м;

Гарантія – 2 РОКИ!

Ціна – 8200грн

Опис: Зарядний пристрій від компанії ElektroBox призначено для заряда електромобілів обладнаних роз`ємом J1772 з 2010 року по сьогоднішній день. Алгоритм роботи повнітю відповідає стандарту SAE J1772. Корпус зарядного пристрою виконано з вогнетривкого пластика, відповідно стандарту UL94 V-0; Використовується спеціальний силовий кабель січенням 4 кв. мм Xtrem Іспанія; Зарядний пристрій має TFT кольоровий дисплей та WiFi.

Інструкція використання: Спочатку увімкніть зарядку в розетку. На дисплеї з’явиться інформація про стан мережі 220в та готовності для заряджання авто. При написі «Вставте пістолет» підключіть зарядку до авто, значок акумулятора на дисплеї зарядного почне заповнюватись, — авто почало заряджатись! Коли значок акумулятора буде весь час заповнено, це значить, що зарядку закінчено або авто з якихось причин не дає команди для зарядки.

При написі «Перевірте заземлення» потрібно знайти іншу розетку із заземленням. Для екстренної зарядки можна тимчасово вимкнути перевірку заземлення натиснувши «+» і «-» одночасно.

Регулювання струму зарядки відбувається кнопками «+» або «-» для збільшення або зменшення потужності з кроком в 1А від 6А до 32А, можна регулювати як до зарядки так і під час.

Для підключення до зарядки через WiFi знайдіть мережу «ElektroBOX» та підключіться без пароля. Потім в браузері вашого телефона введіть 7.7.7.7 і ви зайдете у веб інтерфейс зарядки для отримання інформації і настройки зарядного пристрою.

Застереження! Не вомжна вибирати режим більше ніж 16А при використанні перехідника для звичайноі 16А розетки!

В комплекті йде перехідник для звичайної 16А розетки, сумка та інструкція з гарантійним талоном.

Фото

Замовити звінок
Замовити
звінок