Зарядка 3-х фазна 22kWt для TESLA,ZOE,BMW I3,TYPE2!

Зарядний пристрій ElektroBOX 22кВт 3FAZA EDITION для всіх єлектромобілів з роз’ємом TYPE 2 Mennekes IEC62196 (Европа); Зарядка може працювати як в однофазному режимі так і в трьохфазному по 32А на кожній фазі.

Опис: Зарядний пристрій від компанії ElektroBox призначено для заряда єлектромобілів обладнаних роз`ємом TYPE2. Корпус зарядного пристрою виконано з вогнетривкого пластика, відповідно стандарту UL94 V-0; Використовується спеціальний силовий кабель січенням 6 кв.мм; Зарядний пристрій має LED індикацію стану пристрою і информує про поточний процес. Час повного заряда електромобіля з ємкістю 24 кВт в троьхфазному режимі 32а – біля 1-ї години.

Інструкція використання: Спочатку увімкніть зарядку в розетку. Червоний індикатор швидко моргає – не правильне фазування або відсутність заземлення; (переверніть вилку, червоний не повинен моргати! Якщо він моргає і надалі – зарядка не бачить заземлення, натисніть один раз на кнопку для вимкнення перевірки заземлення, засвітиться вибраний режим: – зарядка готова до роботи). Примітка!!! фазування та заземлення перевіряється після кожного включення, якщо без заземлення почекати 30 сек, зарядка перейде в режим готовності автоматично! Тепер вставляємо пістолет в авто. Застереження! Не вомжна вибирати режим більше ніж 16А при використанні перехідника для звичайноі 16А розетки!

Опис режимів:Зелений індикатор – режим 7А(1.5кВт); Синій індикатор – режим 10А(2.2кВт); Фіолетовий індикатор – режим 16А(3.5кВт). Якщо вибраний режим рівномірно моргає – триває заряд електромобіля; Вибраний режим коротко моргає – електромобіль заряджено.

Ціна: 7800грн

Фото

Замовити звінок
Замовити
звінок